وارد نشده اید
یمانی موعود ، وصی و فرستاده امام مهدی ع ، سید احمد الحسن ع ظهور کرد...
  • کاربر برتر
  • مدیر برتر
  • کاربر قدیمی
بخش مورد نظر خود را انتخاب کنید
  • علوم قائم آل محمد (ع)
  • انصار امام مهدی (ع)
  • تاپیکهای مفید دیگر
Banner Banner
موقعیت شما :
صفحه 1 از 20 1234511 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 198

موضوع: صفحه شخصی سيد احمد الحسن (ع) در فيس بوك

يـوسف الأنصار

پیش فرض صفحه شخصی سيد احمد الحسن (ع) در فيس بوك

Share

بسم الله الرحمن الرحیم
    و الحمد لله رب العالمین
    و صلی الله علی محمد و آل محمد الأئمة و المهدیین و سلم تسلیما

هدر صفحه

سید و مولایم امام احمد الحسن ع
    1391/09/24
    ۱۲/۱۲/۱۲

افتتاح صفحه امام احمد الحسن ع در فيس بوك

همزمان با ۱۲/۱۲/۱۲ صفحه امام احمد الحسن ع توسط خود ايشان در فيس بوك افتتاح گردد

امام احمد الحسن ع در فيس بوك
    همزمان با ۱۲/۱۲/۱۲ صفحه امام احمد الحسن ع توسط خود ايشان در فيس بوك افتتاح گردد.
    آخرین نوشته های امام در این صفحه همراه با متن و ترجمه گذاشته خواهند شد.

علاقمندان مي‌توانند از لينك ذيل صفحه ايشان را مشاهده فرمايند.

https://www.facebook.com/Ahmed.Alhasan.10313

موضوعات مشابه:
    ویرایش توسط يـوسف الأنصار : December 16, 2012 - 3:36 am GMT در ساعت 03:36 AM دلیل: هدر

2. 3 کاربر مقابل از يـوسف الأنصار عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امیر جیش الغضب (September 11, 2013 - 7:00 pm GMT),کوثر الأنصار (November 18, 2013 - 9:04 am GMT),aye_yamani (October 26, 2015 - 9:29 pm GMT)

3. # ADS
    گردش (جریان) تبلیغات
    http://almahdyoon.co/ir http://almahdyoon.co/ir http://almahdyoon.co/ir http://almahdyoon.co/ir

سید و مولایم امام احمد الحسن عسید و مولایم امام احمد الحسن ع
    http://almahdyoon.co/ir/images/stars/one.gifhttp://almahdyoon.co/ir/images/stars/one.gifhttp://almahdyoon.co/ir/images/stars/one.gifhttp://almahdyoon.co/ir/images/stars/one.gifhttp://almahdyoon.co/ir/images/stars/one.gif
    سید و مولایم امام احمد الحسن ع کوثر الأنصار آواتار ها
    شماره عضويت
    5514
    عنوان کاربر
    اللهم إلحقنا بالصالحین.
    تشکر شده 722 بار در 498 ارسال

پیش فرض پاسخ : افتتاح صفحه شخصی امام احمد الحسن (ع) در فيس بوك

Share

السلام علیک یا بن رسول الله

السلام علیک یا من عرفتنا بنور العرفان

5. کاربر مقابل از کوثر الأنصار عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

امیر جیش الغضب (September 11, 2013 - 6:59 pm GMT)

http://almahdyoon.co/ir/images/stars/one.gifhttp://almahdyoon.co/ir/images/stars/one.gifhttp://almahdyoon.co/ir/images/stars/one.gifhttp://almahdyoon.co/ir/images/stars/one.gifhttp://almahdyoon.co/ir/images/stars/one.gif
    شماره عضويت
    5447
    عنوان کاربر
    انصاری
    تشکر شده 48 بار در 42 ارسال

Share

بسم الله الرحمن الرحیم
    و الحمد ء الله رب العالمین
    و اللهم صل علی سیدنا محمد و آل سیدنا محمد الائمه و المهدیین و سلم تسلیما کثیرا

خدا شما را به خاطر اطلاع رسانی این خبر خیر فراوان دهد

و السلام علیکم و رحمه الله و برکاته

ویرایش توسط M3AJNUN : December 15, 2012 - 11:59 pm GMT در ساعت 11:59 PM دلیل: اختیاری

7. کاربر مقابل از M3AJNUN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

يـوسف الأنصار

Share

اولين ارسال امام عليه السلام در فیسبوک: تسلیت به مناسب در گذشت برادر انصاری شیخ ابراهیم مغربی (از مراکش).

چهارشنبه: 22/ آذر ماه/ 1391 هجری شمسی
    12/دسامبر/ 2012 م

بسم الله الرحمن الرحيم
    و الحمد لله رب العالمين
    و صلى الله على محمد و آل محمد الأئمة و المهديين و سلم تسليما
    به مناسب درگذشت عالم فاضل شیخ ابراهیم مغربی تسليت عرض می گویم.
    به راستی که مانند حضرت ابراهیم (ع) حق طلب و حقیقت جو بود.
    مذاهب اهل سنت و ادیان را بررسی و مورد مطالعه قرار داد، سپس تصوف را مطالعه و صوفی شد، سپس خداوند خواست تا مذهب تشیع و پیروی از محمد و آل محمد (ع) را بشناسد پس شیعه شد و به دوازده امام (ع) از آل محمد (ع) ایمان آورد، سپس خداوند خواست تا عملش را که از زمان ولادتش به آن بشارت داده شده بود، به خیر خاتمه دهد، پس خداوند حق ما را به او شناساند و به دعوت حق مهدویت ایمان آورد.
    خداوند رحمتت کند ای شیخ ابراهیم. از طلب علم و شناخت و حق و یاری حق تا آخرین لحظه از زندگی ات باز نایستادی، حتی بیماری که به آن مبتلا بودی و در طول عمر مبارکت تو را همراهی می کرد مانع فراگیری و جستجو از حق نشد تا اینکه به امن و امان دست یافتی.
    پس درود بر تو، روزی که مادرت تو را به دنیا آورد و با وحی الهی (رؤیا) تو را ابراهیم نامید.
    و درورد بر تو روزی که بر حق مُردی و خدا عملت را به خیر خاتمه داد.
    و درود بر تو روزی که برانگیخته می شوی.

متن عربی

بسم الله الرحمن الرحيم
    و الحمد لله رب العالمين
    و صلى الله على محمد و آل محمد الأئمة و المهديين وسلم تسليما
    عظم الله أجوركم بوفاة العالم الفاضل الشيخ إبراهيم المغربي.
    كان حقاً باحثاً عن الحق كنبي الله إبراهيم (ع).
    درس المذاهب السنية، درس الأديان ثم درس التصوف و تصوف ثم شاء الله له أن يعرف التشيع لمحمد و آل محمد (ع) فتشيع و آمن بالأئمة الاثني عشر (ع) من آل محمد (ع) ثم شاء الله أن يختم له بالخير الذي كان مُبشراً به منذ ولادته فعرفه الله بحقنا فآمن بدعوة الحق المهدوية.
    رحمك الله يا شيخ إبراهيم لم تكف عن طلب العلم و المعرفة و الحق و نصرة الحق حتى آخر لحظات حياتك، لم يمنعك المرض الذي لازمك طيلة عمرك الكريم عن التعلم و البحث عن الحق حتى وصلت إلى الأمن و الأمان.
    فسلامٌ عليك يوم ولدتك أمك و سمتك إبراهيم بوحي إلهي.
    و سلامٌ عليك يوم مت على الحق و ختم الله لك بخير.
    و سلام عليك يوم تبعث حياً.

9. کاربر مقابل از يـوسف الأنصار عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

يـوسف الأنصار

Share

دعایی با دست خط مبارک امام احمد الحسن علیه السلام

جمعه: 24/ آذر ماه/ 1391 هجرى شمسى
    14/ دسامبر/ 2012 م

اى فرزند آدم ! مرا در هنگام خشمت ياد كن تا من نيز تو را در هنگام خشمم ياد كنم، و تو را در زمره ى كسانى كه نابودشان مى سازم نابود نگردانم، و به اينكه من انتقامت را از دشمنت بستانم راضى و خوشنود باش، زيرا انتقام گيرى من براى تو بهتر است از اينكه خودت دست بكار شوى و انتقام خود از وى بستانى.

11. کاربر مقابل از يـوسف الأنصار عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

يـوسف الأنصار

Share

14/ دسامبر/ 2012 م

دعوت مجدد علني از مراجع براي مناظره كتبي در خصوص وجوب تقليد از غير معصوم توسط امام احمد الحسن (ع) این بار در فیسبوک.

منتظر پاسخ مراجع و دفاع آنان از عقيده وجوب تقليد از غير معصوم هستم يا آنكه آنان علناً اعلام كنند كه عقيده آنان غير صحيح است و آنها در بيان قبليشان خطا كرده‌ اند.

ما دليلمان را با حجت شرعي و عقلي اثبات كرديم و آن در كتاب‌ هاي گوناگون منتشر شده است، و آخرين آن، كتاب «وصيت مقدس» است در حاليكه نزد آنان هيچ رديه‌ ای (پاسخی) جز دروغ و امر ناشيانه و از سر عجز وجود ندارد، جز بدگوئی در سند وصيتی با سند متواتر همراه با قرائن فراوان؛ و بالاتر از آن، اين است كه صحت سند وصيت را شيخ طوسی با اين بيان كه رجال آن از ناحيه خاصه هستند، تأييد كرده است و آنها و همه علمای متأخر، خود را وامدار رجالی می دانند كه (شيخ) طوسی نقل كرده و نزد آنان هيچ ردی بر رجال شيخ طوسی بنا بر قول متأخرين وجود ندارد، در غير اين صورت، ما بسياری از مطالبی را كه در نزد آنها است و آن را علم رجال می خوانند، به چالش می كشيم. پس حقيقتاً قول متأخرين در زمينه رجال همان است كه عرض شد و غير از آن صرفاً كلامی است كه خالی از هرگونه دليل شرعی است.

آنان از آوردن دليل شرعی و عقلی بر عقيده‌ ی تقليد عاجزند و برای آنچه آنان بر مبنای مرجعيت دينی خود بنا كرده‌اند،هيچ آيه ی قرانی با دلالت محكم و هيچ روايت كه صدور قطعی و دلالت قطعی داشته باشد، وجود ندارد. و هيچ دليل عقلی تامی نيز براي آن موجود نيست.
    پس قاعده‌ ی واجب بودن رجوع به عالم كه آنان پيش می كشند، در بيشتر حالات بر آنان منطبق نمی شود، زيرا آنان در بهترين حالاتشان، تصور و گمان خودشان را عرضه می كنند و حقيقت آن است كه اينان در بعضی وقت‌ ها، جز گمان و تصور چيزی عرضه نمی كنند ، مانند احكام نماز در مناطق نزديك به قطب.
    بلكه بعضی از اين‌ ها كه خود را مرجع می دانند، توان درك آن چه را كه در موردشان گفته می شود ندارند، پس ما از آنان می خواهيم كه دليلی بر عقيده‌ شان مبنی بر وجوب تقليد غير معصوم ارائه دهند.
    پس هنگاميكه از آنها دليلی براي تقليد از فرد غير معصوم درخواست می نمائيم، آنان دليل می آورند كه دليل اين مطلب، از حيث (قاعده وجوب) مراجعه به متخصص است و اين سخن در بهترين حالاتش به معناي اجازه اين كاراست نه اين كه اين كار واجب است. و البته حتی در اجازه اين كار نيز مناقشه وجود دارد و معنی اين كه اين سخن را به عنوان دليل عقلی پيش می كشند، آن است كه يا آن چه را ما به آنها می گوييم نمی فهمند، و يا آن كه خود اقراری است بر باطل بودن عقيده‌ شان و بدعت بودن آن، و نداشتن هيچ دليلی (بر آن).
    و پس از آنكه بطلان عقيده‌ شان را بيان كرديم، از عقيده‌ ی اولشان مبنی بر وجوب تقليد به مجاز بودن تقليد و مستحب بودن آن پايين می آيند و آن گاه كه چنين باشد، پس بايد عقيده خود را در پايين آمدن از عقيده‌ ی باطل و تغيير رأی و نظر از واجب بودن تقليد به مجاز بودن آن، علنی كنند تا با آنان در اين مقام و با اين عقيده‌ ی جديدشان مناقشه كنيم.
    منتظر پاسخ مراجع و دفاع آنان از عقيده وجوب تقليد از غير معصوم هستم يا آنكه آنان علناً اعلام كنند كه عقيده آنان غير صحيح است و آنها در بيان قبليشان خطا كرده‌اند.

متن عربي پيام ايشان چنين است:
    ((نحن: اثبتنا حجتنا بالدليل الشرعي و العقلي و هي منشورة في الكتب و آخرها كتاب الوصية المقدسة و لا يوجد عندهم رد غير الكذب و غير حرفة العاجز و هي الطعن في سند الوصية المتواترة و المقرونة و فوق هذا فان سندها قد صححه الطوسي بوصفه رجالها بانهم خاصة و هم و كل العلماء المتأخرين عيال على اقوال الطوسي في الرجال و ليس لهم رد قول الطوسي في الرجال بناءً على قول المتأخرين و إلا لنسف حتى الفتات الذي بين ايديهم و يسمونه علم رجال فحقيقة قول المتأخرين في الرجال انه و العدم سواء طالما انه مجرد قول خال من الدليل الشرعي.
    هم: عاجزون عن اعطاء دليل شرعي أو عقلي على عقيدة التقليد عندهم و التي يبنون عليها دينهم المرجعي فلا توجد عندهم آية قرآنية محكمة الدلالة و لا رواية قطعية الصدور قطعية الدلالة و لا يوجد عندهم دليل عقلي تام فقاعدة وجوب الرجوع الى العالم التي يقدمونها لا تنطبق عليهم لانهم في أحسن أحوالهم يقدمون ظناً فهم ظانون و الحقيقة انهم في بعض الأحيان لا يقدمون غير أوهام مثل أحكام الصلاة في المناطق القريبة من القطب. بل ان بعض هؤلاء الذين يسمون أنفسهم مراجع لا يفهمون ما يقال لهم ففي حين اننا نطالبهم بدليل على عقيدتهم في وجوب تقليد غير المعصوم نجدهم يقدمون دليلهم على انه الرجوع الى المتخصص و هذا القول في احسن احواله يعني الجواز و ليس الوجوب و حتى الجواز فيه نقاش و معنى تقديمهم هذا القول كدليل عقلي انهم اما لا يفهمون ما نقول لهم او انهم يقرون بان عقيدتهم بدعة و باطلة و بلا دليل و تنازلوا عن عقيدة الوجوب بعد ان بينا بطلانها لهم الى عقيدة الجواز او الاستحباب و إذا كان الأمر كذلك فعليهم ان يعلنوا تنازلهم عن عقيدتهم الباطلة و انتقالهم من الوجوب الى الجواز لكي ننقل نقاشنا معهم الى هذا المقام و نناقش عقيدتهم الجديدة)).
    انتظر رد المراجع ودفاعهم عن عقيدة وجوب تقليد غير المعصوم أو أنهم يعلنون للناس انها عقيدة غير صحيحة وانهم أخطأوا بتبنيها.

13. کاربر مقابل از يـوسف الأنصار عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

يـوسف الأنصار

Share

14/ دسامبر/ 2012 م

بسم الله الرحمن الرحيم
    و الحمد لله
    السلام عليكم و رحمة الله و بركاته
    خداوند به شما جزای خیر دهد بابت هر کلمه ی طیبه ای که انگشتان مبارک شما آن را نوشت.
    الله تعالی فرمود:
    (بگو من هم مثل شما بشرى هستم و[لى] به من وحى مى‏شود كه خداى شما خدايى يگانه است پس هر كس به لقاى پروردگار خود اميد دارد بايد به كار شايسته بپردازد و هيچ كس را در پرستش پروردگارش شريك نسازد). الکهف: 110
    احمد الحسن بشری مانند شماست، که خداوند خواست حقیقت را بشناسد سپس ایشان را فرستاد تا حق را به مردم بشناساند، و آنچه برای همه ی مردان و زنان با ایمان آرزو دارم این است که بهتر از من شوند، و درب برای همه ی مردان و زنان با ایمان باز است تا به علیین برسید و مانند پیامبران و فرستادگان باشید.
    پس خواهشمندم مدح و ثنای فراوان را ترک گویید، و کسی از شما گمان نکند که این مدح و ثناء مرا خوشحال می کند، بلکه آن مرا از ادامه ی مطالعه ی آنچه می نویسید روی گردان می کند.

آمده ام تا هیکل باطل و شیطان را ویران کنم، لهذا تمامی اعمال و افعال طغیانگران و متکبران که شیعیان امام علی (ع) را ربودند را کاملاً رد می کنم، پس چگونه از من توقع دارید آن را برای خود بپذیرم، و آیا تصور می کنید که دستم را برعکس تقدیم می کنم تا آن را ببوسند؟ یا تصور می کنید که عکس های خود را در خیابانها و بزرگراه ها مانند آن متکبرانی که شیعیان امام علی (ع) را ربودند را منتشر کنم؟ هیهات به خدا قسم؛ مقتدا، پیشوا و معلم من جدم رسول الله محمد (ص) است، هنگامی که به طرف یارانش اقبال می کند و به احترام ایشان می ایستند و آثار خشم و غضب بر روی ایشان نمایان می شود؛ و مقتدا و پیشوای من پدرم علی بن ابی طالب (ع) است که بر روی زمین با یارانش می نشست و دستش را هیچ وقت برای یارانش و شیعیانش برعکس تقدیم نکرد تا آن را ببوسند همانطور که این مراجع و نمایندگان متکبرشان امروز انجام می دهند.

خداوندا، من از هر متکبری که به روز حساب ایمان ندارد به تو پناه می برم.

عزیزان من، مایه ی شرف و افتخار من است تا آنچه را بنویسید بخوانم، و ان شاء الله سعی و تلاش می کنم نوشته های شما را بخوانم ولیکن از پاسخ به آنها بدلیل کمی وقت پوزش می طلبم و بلکه برخی نوشته های شما، از آنچه که مطرح خواهم ساخت را به فال نیک می گیرم. خداوند به شما جزای خیر عطاء کند، و از خداوند خواستارم که عمل شما و من را به خیر و بر دینش که به آن خشنود است ختم کند، او ولی ماست و او دوستدار شایستگان است.

متن عربی

بسم الله الرحمن الرحيم
    و الحمد لله
    السلام عليكم و رحمة الله و بركاته
    و جزاكم الله خيرا على كل كلمة طيبة كتبتها أناملكم المباركة.
    قال تعالى:
    (قُلْ إِنَّمَا أَنَا بَشَرٌ مِّثْلُكُمْ يُوحَى إِلَيَّ أَنَّمَا إِلَهُكُمْ إِلَهٌ وَاحِدٌ فَمَن كَانَ يَرْجُو لِقَاء رَبِّهِ فَلْيَعْمَلْ عَمَلاً صَالِحاً وَلَا يُشْرِكْ بِعِبَادَةِ رَبِّهِ أَحَداً).
    احمد الحسن بشرٌ مثلكم شاء الله أن يعرف الحقيقة ثم أرسله ليُعرِف الناس بالحق، و ما أتمناه للمؤمنين و المؤمنات جميعا هو ان يكونوا أفضل مني، و الباب مفتوح لكم جميعاً مؤمنين و مؤمنات لتصلوا الى عليين و تكونوا كالأنبياء و المرسلين.
    فأرجو منكم ترك الاطراء و المدح الزائد فلا يظن أحد منكم ان هذا الاطراء او المدح يفرحني بل هو يجعلني اعرض عن اكمال قراءة ما تكتبون.
    أتيت لأهدم هيكل الباطل و الشيطان لهذا فكل أفعال الطواغيت و المتكبرين مرفوضة عندي تماماً، فكيف تتوقعون مني ان أرضاها لنفسي هل تتصورون اني سأقدم يدي مقلوبة للتقبيل ام تتصورون اني سأنشر صوري في الشوارع و الطرقات كما يفعل هؤلاء المتكبرون الذين خطفوا شيعة علي ع، هيهات والله، انا قدوتي و امامي و معلمي جدي رسول الله محمد ص الذي كان يُرى في وجهه الغضب عندما يقوم له أصحابه اذا قدم عليهم و قدوتي أبي علي ابن ابي طالب ع الذي كان يجلس على الأرض مع أصحابه و شيعته و لم يكن يقدم يده مقلوبة لأصحابه و شيعته ليقبلوها كما يفعل بعض هؤلاء المراجع و وكلائهم المتكبرون اليوم.
    اللهم أني اعوذ بك من كل متكبر لا يؤمن بيوم الحساب.
    أحبتي أنا أتشرف أن أقرا ما تكتبون و إن شاء الله أحاول قراءة تعليقاتكم و لكن اعتذر عن الرد عليها لضيق الوقت بل سأكتفي بالتفاعل مع بعض تعليقاتكم من خلال المواضيع التي سأطرحها جزاكم الله خيراً و أسأل الله ان يختم لكم و لي بخير و على دينه الحق الذي يرضاه سبحانه و تعالى هو وليي و هو يتولى الصالحين.

15. کاربر مقابل از يـوسف الأنصار عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

يـوسف الأنصار

Share

شنبه: 25/ آذر ماه/ 1391 هجری شمسی، ساعت بیست و سه به وقت ایران
    15/ دسامبر/ 2012 م

به مناسبت:
    ورود اسیران آل محمد به شام.
    آنچه امروز در سوریا انجام می شود.
    مجدداً دعوت خود را تکرار کرده و آن را به مسلمانان در تمامی زمین و به ویژه در عراق توجیه می کنم تا بر پرچم حق مهدویت جهت ایستادگی در برابر قاتلان قاعده سفیانی ها که در سوریا جمع شدند و حکومت آمریکا و یاورانش آنها را پشتیبانی می کنند و رفتن به عراق را گام بعدی می دانند، گرد آیند.

متن عربی
    بمناسبة:
    معركة صفين
    دخول سبايا آل محمد الى الشام
    مايحدث اليوم في سوريا
    أكرر دعوتي مرة أخرى وأوجهها للمسلميين في كل مكان وبالخصوص في العراق للالتفاف حول راية الحق المهدوية لمواجهة ذباحي القاعدةالسفيانيين الذين تجمعوا في سوريا و بدعم من الحكومة الامريكية وأذنابها ويعتبرون العراق خطوتهم الثانية.

17. کاربر مقابل از يـوسف الأنصار عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

امیر جیش الغضب (September 11, 2013 - 6:58 pm GMT)

يـوسف الأنصار

Share

15/ دسامبر/ 2012 م

امروز شنبه اولین روز از ماه صفر واقعه ی صفين و وارد شدن دختران اسیر محمد (ص) به شام را یادآور مى شويم.
    1/ صفر ـ سال 37 هجری: جنگ صفین بین سپاه مسلمانان به رهبری امام علی ابن ابی طالب (ع) و لشگر پرستندگان و بندگان هُبَل به رهبری معاویه بن ابی سفیان لعنه الله.
    1/ صفر ـ سال 61 هجری: ورود قافله اسیران از خاندان محمد (ص) پیامبر اسلام به شام بر یزید ابن معاویه ابن ابی سفیان رهبر لشگر
    هُبَل لعنت خداوند بر آنها باد.
    و امروز همان صورتهای بدخیم و خبیثی که با امام علی (ع) جنگیدند و خاندان محمد (ص) را اسیر نمودند را می ‌بینیم که شیطان آنها را در سرزمین شام جمع کرد، مجرمان خونخوار و قاتلانی که در سوریه فساد و قتل و خواری را بر علیه شیعه و سنی ها انجام می ‌دهند، مساجد و حسینیه ها را ویران ساخته و جوانان را با خنجر بدون رحمت ذبح کرده و ادعای اسلام را می ‌کنند.

غیرت و شرف و رحمت و انسانیت از آن ‌ها برداشته شده است، دقیقاً همانند گذشتگانشان قاتلان امام حسین (ع) سرور جوانان اهل بهشت و عزیز رسول الله محمد (ص)، و به او می‌ گفتند که آب را نخواهی چشید تا که به جهنم وارد شوی در حالیکه ادعای اسلام و پیروی از محمد (ص) می کردند و ندای محمد (ص) سر می دادند.

اینها را آمریکا و کشورهای غربی امروز پشتیبانی می کند، همانطور که در گذشته از بن لادن در افغانستان در زمان اشغال سوویتی دفاع و پشتیبانی کردند.
    چه کسی مسؤلیت رسیدن موشکهای ضد هوایی را به این وحشی ها بر عهده می‌ گیرد؟
    آیا آمریکا نمی‌ داند که این موشکها را چه کسی به آنان رسانده است؟
    و آیا واقعاً آمریکا نمی ‌داند که رسیدن این موشکها به دستان این جمع به معنای تهدید هواپیماهای غیر نظامی سوریه و عراق و لبنان و حتی اردن می ‌باشند؟
    و آیا آمریکا که از این‌ جلادان قاعده که به نامهای مختلف نقاب زده‌ اند دفاع و پشتیبانی می کند نمی‌ داند که اگر اینها توانستند نظام سوریه را با قدرت سلاح و قتل با شمشیر سرنگون کنند پس از آن به سوی عراق و لبنان برای قتل و کشتار اهل سنت و شیعیان خواهند رفت؟

متن عربى
    نستذكر اليوم السبت أول أيام شهر صفر واقعة صفين و دخول بنات محمد ص مسبيات الى الشام:
    1/ صفر - عام 37 للهجرة: بدأت معركة صفين بين جيش المسلمين بقيادة الامام علي ابن ابي طالب ع و جيش عبدة هبل بقيادة معاوية بن ابي سفيان لعنه الله.
    1/ صفر - عام 61 للهجرة: دخول قافلة السبايا من عائلة محمد ص رسول الإسلام الى الشام على يزيد ابن معاوية ابن ابي سفيان لعنهم الله جميعا قائد عبدة هبل.
    و اليوم نرى نفس تلك الوجوه الكالحة الخبيثة التي قاتلت عليا ع و سبت ذرية محمد ص قد جمعها الشيطان في بلاد الشام،مجرمين ذباحين و قتلة عاثوا في سوريا فساداً و قتلاً و تنكيلاً بالسنة و الشيعة.
    يهدمون المساجد و الحسينيات يذبحون الشباب بالسكاكين دون رحمة و يدعون الإسلام، منزوعي الغيرة و الشرف و الرحمة و الإنسانية، تماماً كأسلافهم قتلة الحسين ع ذبحوا سيد شباب اهل الجنة و حبيب رسول الله محمد ص و يقولون له لا تذوق الماء حتى ترد جهنم و هم يدعون الإسلام و اتباع محمد ص و ينادون باسم محمد ص.
    هؤلاء هم من تدعمهم أمريكا و يدعمهم الغرب اليوم كما دعموا القاعدة و بن لادن سابقاً في أفغانستان ابان الاحتلال السوفيتي.
    من يتحمل مسؤولية وصول صواريخ مضادة للطائرات لهؤلاء الهمج؟
    هل أمريكا حقاً لا تعلم من أوصل صواريخ مضادة للطائرات لهؤلاء؟
    و هل أمريكا حقاً لا تعلم ان وصول مثل هذه الصواريخ لأيدي هؤلاء يعني تهديداً للطائرات المدنية في سوريا و العراق و لبنان و حتى الاردن؟
    و هل أمريكا التي تدعم هؤلاء ذباحي القاعدة المُقنعين بتسميات مختلفة لا تعلم انهم ان نجحوا في إسقاط نظام الحكم في سوريا بقوة السلاح و الذبح بالسكاكين فسيتوجهون لتخريب العراق و لبنان و الأردن و ذبح السنة و الشيعة فيها؟

19. کاربر مقابل از يـوسف الأنصار عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

امیر جیش الغضب (September 11, 2013 - 6:58 pm GMT)

يـوسف الأنصار

Share

15/ دسامبر/ 2012 م

یادآوری به مناسبت ورود زینب دُخت فاطمه دخت محمد (ص) اسیر به شام:
    یادآوری می كنیم كه یزید بن معاویه بن ابی سفیان - لعنت خدا بر همه آنها باد- سر حسین را برید و دختران محمد (ص) را به اسم اسلام و به اسم محمد اسیر كرد و هدف شیطان از این كار، بازگشت عبادت «هبل» است كه معاویه و ابو سفیان - كه لعنت خدا بر آنان باد – بخاطر آن در گذشته جنگیدند، ولیكن این بار بازگشت عبادت «هبل» به صورتی دیگر.
    و امروز، وارثان روش یزیدی، همان وهابیون سفیانی‌ تبار قاتل و ذبح‌ كننده هستند، همان كسانی كه خون مسلمانان را حلال كردند، و ما امروز وهابیون سفیانی ‌تبار عقل ربوده شده را می ‌یابیم كه «هبل» را عبادت كرده و به صورت كاملاً آشكار عبادتشان را به اسم اسلام ترویج می ‌دهند.
    علمای آنها می‌ گویند كه پروردگارشان فقط دو چشم و دو دست دارد و در هر دست پنج انگشت و بیش از این نیازی به توصیف پروردگار آنها یعنی هبلی كه از غیر خدا عبادت می‌ نمایند، نیست.
    امام آنها «ابن عثیمین» گوید: (ما به خدای متعالی كه حقیقتاً فقط دو چشم دارد، ایمان داریم). و همچینین گفت: (خداوند دو چشم دارد كه حقیقتاً با آن دو چشم نگاه می ‌كند). مجموعه فتواهای ابن عثیمین.
    امام آنها «ابن عثیمین» گفت: «‌انگشتان در دست وجود دارد و لكن با این حال لازم نیست كه آن، مانند بند انگشتان مخلوقاتش در طول آن و غیره باشد، بلكه همین كه دست را اثبات كردیم، انگشتتان را نیز برای آن دست اثبات كرده‌ ایم. (پیوست شرحی بر كتاب «لمعة الاعتقاد» اثر ابن قدامه).

و هر كسخواستار جزئیات بیشتری از «هبل» آنها باشد، كافی است كه فقط به آنچه «ابن باز» و «ابن عثیمین» و «ابن جبرین» و بزرگان علمای آنها گفته‌ اند، مراجعه كند تا یقین حاصلكند كه وقتی شیطان از مواجهه با اسلامی كه محمد بن عبدالله (ص) آورد، عاجز شد، بتی را با دست خودش تراشید و آن همان بتی است كه در عقلهای سفیانی‌ تباران وهابی مجسم شده، در حالیكه آنها سعی در ترویج عبادت «هبل» خود به اسم اسلام را دارند.
    این همان وسیله ى شیطان برای از بین بردن اسلام به اسم اسلام و از بین بردن توحید به اسم توحید است. پس اینها به توحید فرا می‌ خوانند در حالیكه خود بت هایی را كه دو «دست» داشته و در هر «دست»، پنج «انگشت» و دو «چشم» و غیره را عبادت می‌ كنند.
    شما را به پروردگارتان قسم این چه كسی است؟
    آیا این خودِ «هبل» نیست؟
    آیا این، همان عبادت شخصِ «هبل» نیست كه فقط با پرده‌ ی اسم اسلام و قران و محمد (ص) پوشانده شده است؟
    بدرستیكه میدان جنگ بندگان «هبل»، یا خدایی كه محمد (ص) آن را آغاز نمود، تاكنون تمام نشده، و «‌صفین‌» نبود جز جزئى از این نبرد و «‌كربلا‌» و اسارت خاندان پیامبر، محمد( ص) به شام نیز نبود مگر جزئى دیگر از آن میدان، و ما امروز نیز همچنان در جزئى دیگر از آن به سر می‌ بریم.

متن عربی

في ذكرى دخول زینب بنت فاطمة بنت محمد ص مسبیة الى الشام:
    نستذكر ان یزید بن معاویة بن ابی سفیان لعنهم الله جمیعا ذبح الحسین، سبى بنات محمد ص بإسم الإسلام و بإسم محمد و هدف الشیطان من هذا هو إعادة عبادة هبل التي قاتل علیها معاویة و أبو سفیان لعنهم الله من قبل، و لكن إعادة عبادة هبل بصورة أخرى.
    و ورثة المنهج الیزیدي الیوم هم الوهابیون السفیانییون القتلة و الذباحون الذین یستحلون دماء المسلمین، الوهابیون السفیانییون منزوعي العقول نجدهم الیوم یعبدون هبل و بوضوح تام و ینشرون عبادته باسم الإسلام.
    علمائهم یقولون ان ربهم له عینین اثنین فقط و له یدین اثنین فقط و فی كل ید خمس أصابع و لا داعی ان اكمل اوصاف ربهم هبل الذی یعبدونه من دون الله.
    قال امامهم ابن عثیمین ((و نؤمن بأن لله تعالى عینین اثنتین حقیقیتین)) و قال أیضاً ((أن لله عینین اثنتین، ینظر بهما حقیقة)) مجموع فتاوى ابن عثیمین.
    قال امامهم ابن جبرین ((الأصابع فی الید، ولكن مع ذلك لا یلزم أن تكون مثل أصابع المخلوقین فی أناملها وفی طولها وفی كذا وكذا، بل إنما فیه إثبات الید وفیه إثبات الأصابع فیها)) فی ملحق تعلیقه على كتاب لمعة الاعتقاد لأبن قدامه
    ومن یرید تفصیل اوصاف هبلهم فقط یراجع ماقاله ابن باز وابن عثیمین وابن جبرین وكبار علمائهم لیتیقن ان الشیطان لما عجز ان یواجه الإسلام الذی جاء به محمد ابن عبد الله ص بصنم ینحث بالید واجهه بصنم مجسم فی عقول السفیانیین و الوهابیین و هم یحاولون نشر عبادة هبلهم و بأسم الإسلام.
    هذه هی وسیلة الشیطان لهدم الإسلام باسم الإسلام وهدم التوحید باسم التوحید فهؤلاء یدعون التوحید وهم یعبدون صنماً له یدین اثنتین و فی كل ید خمس أصابع و عینین اثنتین ....
    بربكم من هذا؟!
    هل هذا هبل نفسه ؟!
    هل هذه هی عبادة هبل نفسها مغطاة بغطاء أسم الإسلام و القرآن و محمد ص؟!
    ان معركة عبادة هبل او الله التی بدأها محمد ص لم تنتهی بعد و ما صفین الا حلقة من حلقاتها و ما كربلاء و سبی عائلة النبی محمد ص الى الشام الا حلقة من حلقاتها و نحن الیوم نعیش حلقة من حلقاتها ایضاً.

21. 2 کاربر مقابل از يـوسف الأنصار عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

امیر جیش الغضب (September 11, 2013 - 6:58 pm GMT),aye_yamani (October 26, 2015 - 8:07 pm GMT)

صفحه 1 از 20 1234511 ... آخرینآخرین

Open مجوز های ارسال و ویرایش